ארנו קפיטל פתרונות מימון למיזמי נדל"ן בישראל

אודות החברה

ארנו קפיטל מממנת את כל סוגי יוזמות הנדל"ן באמצעות פתרון מימוני כולל "מקצה לקצה", כאשר מתווה המימון מותאם אישית לצרכי היזם והפרויקט. המימון של הקרן מבוצע במסגרת חשבון ליווי סגור, והוא כולל ליווי מלא של כל פרויקט.

הנהלת החברה

ארנו קפיטל הוקמה ב-2013 כקרן חוב המתמחה במימון מיזמי נדל"ן למגורים, ובהמשך התרחבה לפעילות בתחומי נדל"ן נוספים. 
ארנו קפיטל פעלה מהקמתה כקרן פרטית למשקיעים כשירים, כאשר בסוף 2018 קיבלה היתר לגיוס ציבורי לקרן ארנו נדל"ן במסגרת תשקיף. החל מינואר 2019 ארנו נדל"ן מאפשרת לציבור הרחב להשקיע בקרן למימון מיזמי נדל"ן בישראל. 
במשך שנות פעילותה, מימנה הקרן מספר גדול של פרויקטים ברחבי הארץ, כאשר בפרויקטים אשר מימונם הסתיים הוחזרו כספי המשקיעים (קרן + ריבית) או הועמדו מחדש לעסקאות חדשות בהתאם לבחירת המשקיע. הקרן מממנת את כל סוגי יוזמות הנדל"ן, כאשר מתווה המימון מותאם אישית לצרכי היזם והפרויקט. המימון של הקרן מבוצע במסגרת חשבון ליווי סגור, והוא כולל ליווי מלא של כל פרויקט, משלב ההיתר ועד להשלמת הפרויקט.
ארנו קפיטל היא קרן חוב בלבד, בדומה לבנק, ללא זכאות או תלות ברווחי הפרויקט. 
הרוב המוחלט של המימון המוענק על ידי הקרן הוא מימון משולב שעיקרו חוב בכיר עם אפשרות השלמת הון, כלומר, הקרן מעניקה פתרון מימוני כולל "מקצה לקצה" כנגד בטוחות ושעבודים מסדר ראשון ושני. 

פתרונות יצירתיים לאתגרים משפטיים ועסקאות מורכבות:
היכולת של ארנו קפיטל לבחון פרויקטים מהזווית היזמית והפיננסית מבטיחה בחינה מדוקדקת של הפרויקט, תוך מתן תשומת לב להיבטים תכנוניים, הנדסיים, משפטיים וכלכליים.
הצוות המשפטי של ארנו קפיטל יודע לבחון עסקאות מורכבות, להתמודד עם האתגרים המשפטיים ולגבש פתרונות יצירתיים לפרויקטים אשר לרוב נתקלים בחסמים בערוצי המימון הקונסרבטיבים. 

צוות מנצח עם ניסיון רב שנים - ערך מוסף משמעותי עבור היזם
מייסדת ומנכ"ל הקרן היא דנה סנדר, בעלת 15 שנות ניסיון במערכת הפיננסים ושוק ההון. סנדר שימשה בעבר כסמנכ"לית פיתוח עסקי בהראל פיננסים, ועסקה בהובלת פיתוח והנפקת מכשירי השקעה פיננסים. סנדר היא בעלת תואר MBA במימון והנדסה פיננסית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, בעלת תואר LLb במשפטים ותואר BA במנהל עסקים התמחות במימון מהמרכז הבינתחומי בהרצליה.
צוות העובדים של ארנו קפיטל מורכב מבעלי מקצוע בעלי ניסיון יזמי ופיננסי בניהול מיזמי נדל"ן מסוגים שונים. הידע והניסיון המצטברים של הצוות הניהולי מהווים ערך מוסף משמעותי עבור היזם בניהול ובתכנון מקצועי של כל פרויקט. 

שקיפות, הגינות וזמינות כלפי הלקוחות
ארנו קפיטל פועלת מתוך ערכים של שקיפות והגינות כלפי לקוחותיה. בנוסף, צוות עובדי החברה מקפידים על זמינות ונגישות מתמשכת לאורך כל תהליך המימון עם הלקוחות. 
הקרן גאה במהירות הביצוע שלה, המצמצמת את טווח הזמן שבין סגירת תנאי העסקה ועד להעמדת ההלוואה. ארנו קפיטל שואפת להמשיך ולהוות גורם מוביל ומשמעותי בענף המתפתח של מימון חוץ-בנקאי בישראל.

 

גורמי מימון נוספים:

close

לקביעת פגישה עם ארנו קפיטל פתרונות מימון למיזמי נדל"ן בישראל