גמא

אודות החברה

גמא מקבוצת הפניקס הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל במתן אשראי ושירותים פיננסיים לעסקים. מחלקת מימון נדל"ן של החברה מציעה תהליך קבלת אשראי מהיר מאוד, גמיש, ובריבית אטרקטיבית, תוך מתן פתרונות מימון גמישים ויצירתיים ובהתאמה אישית.

הנהלת החברה

‏גמא מקבוצת הפניקס (המחזיקה ב-49% מגמא) הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל במתן אשראי ושירותים פיננסיים לעסקים. החברה פועלת בשוק האשראי החוץ בנקאי כבר למעלה מ-20 שנה, עם מחזור פעילות שנתי של כ-25 מיליארד שקלים, תיק אשראי של כ-5 מיליארד שקלים ודירוג אשראי Aa3. האיתנות הפיננסית של גמא מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מתנאי מימון מצוינים, תוך קבלת שירות אישי, מהיר ומקצועי.

גמא הפכה לחברה המובילה והגדולה בישראל בתחום, בזכות מגוון מוצרי המימון שפיתחה, בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שהיא מאמצת ובזכות תרבות השירות של החברה, הנדירה במחוזותינו. גמא רואה את הצלחתה ביכולת שלה להתאים לכל לקוח מערך אשראי יעיל ונוח בתנאים הטובים ביותר, המעניק לו בסיס רחב להצליח ולהתפתח.

היתרון הגדול של גמא בכך שהיא מעניקה One Stop Shop לכל צורכי המימון המגוונים של העסק, והכל במקום אחד ובתנאים הטובים ביותר. בין אם מדובר בסליקת כרטיסי אשראי, ניכיון שוברי אשראי, התאמות כרטיסי אשראי, ניכיון שיקים, מימון ציוד, מימון יבוא, פקטורינג, הלוואות ואשראי, מימון כנגד נדל"ן ועוד, גמא היא השחקנית הגדולה ביותר בתחום האשראי ושירותים פיננסיים לעסקים וחברות. הניסיון הרב שנצבר בגמא במהלך השנים, הופך אותה לחברה יציבה, עם תהליכי עבודה מקצועיים ומובנים, ומערכת חיתום מהירה ומתקדמת שממצבים אותה כשחקנית מובילה בשוק המימון. 

מחלקת מימון נדל"ן:
כניסתה של חברת המימון הגדולה והוותיקה גמא לתחום הלוואות כנגד נדל"ן לפני כשנתיים, היא בבחינת בשורה של ממש ליזמי נדל"ן, לאנשי עסקים ואנשים פרטיים שנדרשים לקבל אשראי מהיר וזמין לצורך ביצוע עסקאות, אך נתקלים כיום בתהליכים גנריים, איטיים ומסורבלים. בגמא, תהליך קבלת האשראי הוא מהיר מאוד, גמיש, ובריבית אטרקטיבית. מאז כניסתה לתחום, גמא ביצעה עסקאות מימון כנגד מקרקעין בהיקפים נרחבים של מאות מיליוני שקלים בהצלחה רבה. גמא מצטיינת במתן פתרונות מימון גמישים ויצירתיים ובהתאמה אישית לאנשי עסקים ויזמי נדל"ן המעוניינים לקבל הלוואה כנגד שיעבוד נכס.

דוגמא מהשטח:
לאחרונה פנה אל החברה יזם פרטי שבונה מספר פרויקטים במקביל במרכז הארץ ובאזור השרון. הוא איתר הזדמנות לרכוש בית צמוד קרקע עם זכויות בניה לא מנוצלות בעלות של כעשרה מיליון שקלים. היזם רצה לחתום על הסכם רכישה מול בעל הנכס, וחיפש מקור מהיר למימון העסקה. לאחר פגישה אחת בגמא, בה הוסבר ליזם תהליך החיתום המהיר והפשוט, הוא הציג את פרטי העסקה והמסמכים הנדרשים כולל שמאות על הנכס, ותוך פחות מעשרה ימים גמא העבירה לו את המימון הנדרש כנגד שיעבוד הנכס. בעסקה הבאה של אותו יזם מול גמא, המימון אושר לו בתוך יומיים בלבד.
גמא פועלת תחת ממשל תאגידי ומחזיקה ברישיון למתן אשראי מורחב ורישיון למתן שירות בנכס פיננסי מורחב, זאת לצד יכולת חיתום גבוהה ומתקדמת והקפדה על מינימום בירוקרטיה פנים ארגונית, שמאפשרת לה להעמיד ללקוח את המימון הנדרש במהירות ובהתאמה אישית על פי צרכיו. 

מאפייני מימון כנגד נדל"ן בגמא:
* הלוואה לכל מטרה כנגד שיעבוד נכס
* מימון החל מ-500,000 ₪ ועד עשרות מיליוני שקלים
* עד 70% מימון
* הלוואות לטווח עד 5 שנים
* ללא עמלות פירעון מוקדם
* מימון עסקאות מורכבות
* מימון כנגד מלאי דירות בפרויקטים שהסתיימו
* מימון ביניים עד לכניסת גוף מלווה לפרויקט
* מימון רכישת זכויות במושעא (גם בתקופת הליך פירוק שיתוף)

 יתרונות מימון נדל"ן בגמא:
* אחוזי מימון הגבוהים בשוק
* הליך חיתום מהיר ופשוט
* קבלת מימון במהירות 
* גמישות מקסימלית
* התאמה אישית
* שירות אישי ומקצועי
* ריביות אטרקטיביות
* הלוואה לכל מטרה

גמא אינה ממנת קבוצות רכישה, תמ"א ואינה נותנת מימון כנגד דירת מגוריו של הלווה.
נותן האשראי: גמא ניהול וסליקה בע"מ או גמא מימון אישי ישיר בע"מ. מתן ההלוואה בפועל הינו בכפוף לשיקול דעתה של החברה. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל.

גורמי מימון נוספים:

close

לקביעת פגישה עם גמא