גמלא הראל

אודות החברה

גמלא הראל היא חברה מובילה בתחום המימון החוץ-בנקאי בתחום הנדל"ן, עם בסיס פיננסי איתן ומקורות מימון זמינים ומידיים. החברה מספקת מעטפת שירותים רחבה: מימון הון עצמי, ליווי פיננסי מלא, הלוואות גישור, מימון לרכישת מגרשים, הלוואות לפרויקטים בשלבי טרום היתר, העמדת מסגרות אשראי להרחבת מקורות ההון והשקעות אקוויטי .

הנהלת החברה

גמלא הראל מובילה את תחום המימון החוץ-בנקאי עבור פרויקטי נדל”ן בישראל מאז שנת 2006. לגמלא הראל בסיס פיננסי איתן ומקורות מימון זמינים ומידיים. החברה נמצאת בבעלות משותפת של שתיים מהחברות המבוססות בתחומן בארץ – קבוצת הביטוח הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסיים בע”מ, וחברת גמלא מילניום השקעות בע”מ.
הראל השקעות בביטוח ושירותים פיננסים בע”מ היא חברה ציבורית, השלישית בגודלה בענף הביטוח בארץ, שמחזיקה בפעילות גם בתחום הנדל”ן. גמלא מילניום השקעות בע”מ היא חברת השקעות בבעלות חברת כלמוביל ועו”ד אפרים שפיטלני, שעוסקת בין השאר בייזום נכסים מניבים ובהשקעות נדל”ן בישראל ובחו”ל.

בית ליזמי הנדל"ן
גמלא הראל רואה את עצמה כבית ליזמי הנדל"ן. בבית גמלא הראל ניתן לקבל מעטפת רחבה של שירותים: החל ממימון ההון עצמי, אפשרות לליווי פיננסי מלא, הלוואות גישור, מימון לרכישת מגרשים, הלוואות לפרויקטים בשלבי טרום היתר, העמדת מסגרות אשראי לצורך הרחבת מקורות ההון ועד להשקעות אקוויטי בפרויקטים ובחברות נבחרות.
לגמלא הראל רישיון מורחב לעיסוק במתן אשראי, הנדרש כיום על פי חוק הפיקוח על שירותים פיננסיים (שירותים פיננסיים מוסדרים), תשע"ו-2016.
בצד מקצועיות בלתי מתפשרת וניסיון רב שנים, מקפידים בגמלא להקשיב לצרכים של כל אחת ואחד מלקוחות החברה, תוך מתן דגש על שירות אישי ומתן פיתרון מימוני מותאם לכל לקוח, תוך מספר ימים בלבד, בלי בירוקרטיה מיותרת ועם ליווי בכל צעד וצעד. בחברה מאמינים כי "אנשים עושים עסקים".
הודות לשיתוף הפעולה המקצועי והפיננסי בין הראל השקעות לגמלא מילניום, גמלא הראל היא חברה חדשנית ודינאמית המבוססת על שותפות יציבה, אמינה ומקצועית. כמי שהייתה חלוצה בתחום המזנין בישראל, גמלא הראל פועלת על פי מתודולוגיות ייחודיות רק לה, המאפשרות ליזם למקסם את הפוטנציאל הנדל”ני שלו.
גמלא הראל מאפשרת מימון מוסדי חוץ-בנקאי זמין, נוח ומקצועי ליזמי נדל”ן, המעוניינים להרחיב את היקף הפעילות ולמנף את הפוטנציאל העסקי שלהם באמצעות הלוואות מזנין – הדרך החכמה עבור יזמי נדל”ן להרחיב את מקורות ההון העומדים לרשותם ולקבל את השלמת ההון בדיוק כשהם זקוקים לו.
את גמלא הראל מובילים אנשי עסקים בעלי רקע עשיר בתחומי הנדל”ן, המשפטים והפיננסים, והבנה מקיפה בתהליכי ייזום, הקמה ומימון פרויקטים בנדל”ן.
בעבודה עם גמלא הראל, נהנה הלקוח ממגוון יתרונות: ניסיון עשיר וחוזק פיננסי, מענה מהיר ומקצועי, שקיפות ויחס אישי, זמינות ותזמון מושלם, גמישות בהחזר המימון, מתן חופש פעולה ליזם בניהול השוטף של הפרויקט, חלוקת הסיכון על ידי אפשרות להרחבת פעילות היזם, הסדרים עם כל הבנקאים המסחריים וחברות הביטוח, ולצד כל זאת, יצירת חיבורים בענף, בעקבות הידע המקצועי והניסיון רב השנים. גמלא הראל מחברת בין יזמים לפרויקטים, יזמים לקבלנים, קבלנים ליזמים ויזמים למכרזי נדל"ן.
 

גורמי מימון נוספים:

close

לקביעת פגישה עם גמלא הראל