לידר טופ קפיטל מבית לידר שוקי הון

אודות החברה

לידר טופ קפיטל מבית לידר שוקי הון הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מימון חוץ בנקאי עבור פרויקטים בנדל"ן. החברה מתמחה במימון פרויקטי מגורים, השלמת הון עצמי, מימון קבוצות רכישה והלוואות גישור לצורך השלמת רכישת נכסים.

הנהלת החברה

לידר טופ קפיטל מבית לידר שוקי הון הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום מימון חוץ בנקאי עבור פרויקטים בנדל"ן. החברה מתמחה במימון פרויקטי מגורים, השלמת הון עצמי, מימון קבוצות רכישה והלוואות גישור לצורך השלמת רכישת נכסים.
סל שירותי החברה כולל את כל מרכיבי המימון הדרושים ליזם :השלמת הון עצמי, מסגרות אשראי לבנייה, ערבויות ופוליסות חוק מכר. חברת לידר טופ קפיטל בעלת רישיון מורחב למתן הלוואות (מס' רישיון 56447) על פי חוק הפיקוח על נותני השירותים הפיננסיים ובעלת היתר עסקה. 

מעטפת מימון כוללת ליזמים וקבוצות רכישה:
חברת לידר טופ קפיטל מעניקה ללקוחותיה מעטפת מימון כוללת עבור מגוון פרויקטים בנדל"ן מתחום המגורים, מסחר ומשרדים. פתרונות מימון החברה ליזמים כוללים פוליסות חוק מכר להבטחת כספי רוכשים, השלמות הון עצמי, מסגרות אשראי לבנייה והלוואות גישור לרכישת קרקע. בנוסף מעניקה החברה מימון לקבוצות רכישה מתחום המגורים, מסחר ומשרדים בכל היקפי האשראי ללא מגבלה.

מהירות ויעילות:
חברת לידר טופ קפיטל רואה כערך עליון להעניק ללקוחותיה רמת שירות גבוה, מהירה ויעילה בכל שלב של מימון הפרויקט החל מבחינת הנאותות, אישור הפרויקט בוועדת אשראי של החברה, ביצוע חיתום ועד ניהול פיננסי של חשבון הליווי. לקוחות החברה זוכים ליחס אישי צמוד ונהנים ממקצועיות צוות העובדים בתכנון נכון של מבנה המימון עבור הפרויקט תוך התאמה לצרכי היזם.

הבנה מעמיקה של הצד היזמי בעולם הנדל"ן:
בחברת לידר טופ קפיטל מבינים היטב את הפער שנוצר לעיתים קרובות בין החשיבה והיצירתיות היזמית לבין הראיה הבנקאית המסורתית, מה שיוצר ליזמים במקרים רבים קשיים בעבודה מול גורמי מימון. על כן, החברה שמה דגש על ביצוע של תכנון נכון ומותאם לצרכי היזמים תוך שילוב ראיה יזמית גם במבנה ותכנון נכון של המימון. המוטו של החברה הוא להוות מנוף ליזמים ולא משקולת, ולאפשר להם להגשים את שאיפותיהם ולמצות את הפוטנציאל המקסימלי מהפרויקט.

היכולת לתכנן ולהתאים מימון ספציפי לכל פרויקט:
אחד הדברים שהחברה מתגאים בהם הוא היכולת לחשוב מחוץ לקופסא, לתכנן ולהתאים את המימון הנכון עבור כל פרויקט וצרכי היזם. גמישות מחשבתית באה לידי ביטוי בכל אחד מהפרויקטים להם החברה מעניקים מימון, אותה גמישות והבנה אשר גורמים לחלק ניכר מלקוחותינו לשוב אלינו במימון פרויקטים חדשים ולהגדיר אותנו כחברת מימון הבית שלהם. 

 

 

גורמי מימון נוספים:

close

לקביעת פגישה עם לידר טופ קפיטל מבית לידר שוקי הון