קרן יסודות

אודות החברה

קרן יסודות מממנת פרויקטים במתכונת בנקאית בשיטת הליווי הסגור, עבור מגוון פרויקטי נדל"ן למגורים. הקרן מעניקה ליזמים חבילת מימון מלאה הכוללת חוב בכיר למימון הבנייה, הלוואה למימון השלמת ההון העצמי, פוליסות חוק מכר וערבויות נוספות - כל זאת תחת קורת גג אחת.

הנהלת החברה

קרן יסודות מממנת פרויקטים במתכונת בנקאית בשיטת הליווי הסגור, עבור מגוון פרויקטי נדל"ן למגורים.
הקרן מעניקה ליזמים חבילת מימון מלאה הכוללת חוב בכיר למימון הבנייה (חלף חוב בנקאי), הלוואה למימון השלמת ההון העצמי, פוליסות חוק מכר לרוכשי הדירות וערבויות נוספות - כל זאת תחת קורת גג אחת.
הקרן מנוהלת על ידי חברת הניהול 'יסודות מעטפת פיננסית ליזם', הנמצאת בבעלות מייסדי הקרן. הקרן גייסה במהלך 5 השנים האחרונות כ-4 מיליארד ₪ ממשקיעים מוסדיים מובילים בישראל ואף חתמה על הסכמי מסגרת עם מספר חברות ביטוח המנפיקות פוליסות חוק מכר לרוכשי הדירות וערבויות נוספות.

מגוון שירותים בדרך למימון העסקה
הקרן מעמידה הלוואות לפרויקטים בשלבי בנייה שונים בשני מסלולים:
מסלול ליווי פרויקט - הקרן מעמידה חבילת מימון הכוללת הלוואת בנייה (חלף הלוואת ליווי בנקאית), הלוואת השלמת הון עצמי, פוליסות חוק מכר לרוכשי הדירות וערבויות נוספות כגון ערבויות ביצוע, ערבויות לבעלי קרקע ודירות קיימות בעסקאות מסוג תמ"א וקומבינציה וכן ערבויות לבנקים למשכנתאות. 
מסלול השלמת הון עצמי וחילוץ עודפים - הקרן מעמידה לרשות היזם המלווה על ידי בנק, הלוואה לצורך השלמת הון עצמי וחילוץ עודפים וזאת כנגד רישום משכנתא בדרגה שניה לטובת הקרן על המקרקעין ועודפי הפרויקט.

מימון פרויקטים מסוגים שונים
קרן יסודות פעילה במגוון סוגי פרויקטים: התחדשות עירונית (פינוי-בינוי, תמ"א 38), עסקאות קומבינציה (העמדת בטוחות בנוסח חוק מכר לבעלי הקרקע כנגד שעבוד מדרגה ראשונה על המקרקעין), ליווי לבעלי קרקע (ליווי בנקאי מלא והשלמת הון לבעלי קרקעות בשלות לבנייה) ומחיר למשתכן (החל משלב מימון רכישת הקרקע ועד השלמת הבנייה).

ONE STOP SHOP, כלל מרכיבי המימון ניתנים ליזם בהסכם משפטי אחד. הליך הסגירה של העסקה, כמו גם הליווי השוטף שלה, מבוצע ע"י הקרן הפועלת גם בשם חברות הביטוח אשר מנפיקות את פוליסות חוק המכר לרוכשים.

ניצול מרבי של ההון העצמי, השיעור הגבוה של השלמת ההון מצד יסודות, מאפשרת ליזמים לנצל באופן אופטימלי את ההון העצמי שלהם ולפרוס אותו על פני מספר פרויקטים במקביל ובכך להשיא את התשואה להון.

צוות מקצועי מנוסה, בוגרי המערכת הבנקאית המקומית והבינלאומית, אשר מימנו עסקאות נדל"ן מורכבות בבנקים ובשוק ההון. לחברי הצוות ניסיון בייזום נדל"ן ובניהול חברות הבונות נדל"ן למגורים. 

עסקות מותאמות אישית לפי צרכי היזם, על בסיס הניסיון, המומחיות והגמישות המחשבתית של הצוות, לצד הסמכויות הרחבות של מנהלי הקרן.

זמני תגובה מהירים בהשוואה למערכת הבנקאית.

איתנות פיננסית על בסיס כ-4 מיליארד ₪ שכבר גויסו מגופים מוסדיים מובילים, תוך בדיקה דקדקנית של גורמים משקיעים על מנת להבטיח כי שותפי הקרן יעמדו בהתחייבותם להשקיע בזמן אמת. 

מחירים תחרותיים - ריביות ועמלות הן על האשראי והן על הערבויות, בשעורים דומים למקובל במערכת הבנקאית, ללא השתתפות הקרן ברווחי היזם.

 

גורמי מימון נוספים:

close

לקביעת פגישה עם קרן יסודות